Viešbutis – reabilitacijos centras „Palangos linas“

Palanga — tai žinomiausias Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros. Balto smėlio paplūdimiai, kopos, saulė, tyras oras, žalios pušys metų metus čia vilioja žmones. Maloniai kviečiame Jus pailsėti ir pasinaudoti viešbučio-reabilitacijos centro teikiamomis paslaugomis. Viešbutis-reabilitacijos centras įsikūręs gražioje ir ramioje vietoje, pušų apsuptyje.

Iki jūros — 700 m, iki centro — 3 km, iki oro uosto —5 km, iki Klaipėdos miesto — 25 km. 
Didelis, jaukus viešbutis-reabilitacijos centras Jums siūlo  puikius vienviečius, dviviečius, keturviečius (blokuotus dviviečius) bei  Liukso tipo kambarius.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
SPA
Pritaikyta neįgaliesiems
Restoranas / kavinė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Reаbilitacijos centras

UAB „Palangos linas“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio teritorinėmis ligonių kasomis, todėl medicinines reabilitacijos paslaugas gali gauti pacientai iš visos Lietuvos. Tvarkingi ir jaukūs dviviečiai kambariai. Kiekviename kambaryje yra televizorius, šaldytuvas, dušas, tualetas.

Stuburo skausmo gydymo ir diagnostikos centras

Jeigu Jūs patiriate diskomfortą ir skausmą stuburo, kaklo, juosmens srityje, Jums sunku judėti, dirbti, aktyviai gyventi, jaučiate skausmus ir norite susigrąžinti aktyvų, sveiką ir neskausmingą gyvenimą, Jums gali padėti šiuolaikinis stuburo skausmo gydymo centras. Centre sumontuota efektyvi ir kokybiška įranga. Taikomi pažangūs, pasaulyje pripažinti diagnostikos ir gydymo metodai bei priemonės: 

— IDD terapija (tarpslankstelinės dekompresinės dinamikos terapija). JAV gamybos „Accu — SPINA“ įranga. Tai tikslus, kompiuteriu valdomas stuburo reabilitacijos įrenginys, kuris šalina stuburo skausmų priežastis, skatina gijimą. Dėl gydymo metu sumažėjusio intradiskinio spaudimo pagerėja vandens, deguonies ir maistingų medžiagų patekimas į tarpslankstelinę diskų sritį, taip natūraliai rehidruojant ir rekonstruojant degeneravusius diskus. Tai saugus, švelnus, nechirurginis stuburo skausmų gydymas, nereikalaujantis injekcijų ar vaistų, ilgalaikės reabilitacijos bei darbo praradimo. Atliekamas 10 - 20 procedūrų gydymo kursas, procedūros trukmė 25 min.

Kardiologijos centras

Kardiologo konsultacija 45 min 26,50 EUR

EKG užrašymas 2,50 EUR

Echokardioskopija 26,50 EUR

Veloergometrija 26,50 EUR

Holterio monitoravimas (1 paros širdies ritmo ir laidumo diagnostika) 29,00 EUR

Holterio monitoravimas (2 parų širdies ritmo ir laidumo diagnostika) 58,00 EUR

Kraujo spaudimo monitoravimas (1 paros) 15,00 EUR

Aterosklerozės įvertinimas 26,50 EUR

Kaklo kraujagyslių tyrimas 29,00 EUR

Atliktų tyrimų įrašymas į CD 9,00 EUR

Pakart. kardiologo konsultacija 15,00 EUR

Tel. 8 460 48552, 8 460 54019, 8 460 56204, mob. +370 656 47233.

Kavinė

Maloniai kviečiame apsilankyti viešbučio — reabilitacijos centro kavinėje. Jūsų laukia jauki aplinka, gardus maistas ir malonus aptarnavimas. Kavinėje yra 40 vietų, maitinimo salėje — 150 vietų.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!