Viešbutis „Palangos žuvėdra“

3* viešbutis „Palangos žuvėdra“ – vienas didžiausių viešbučių Palangoje, įsikūręs bene gražiausiame Palangos kampelyje, ant jūros kranto, šalia nuostabaus Botanikos parko, kuriame yra unikalus Gintaro muziejus.

Viešbutyje – naujai renovuoti 90 kambarių. Galėsite pailsėti jaukiuose dviviečiuose arba apartamentų tipo numeriuose, pasivažinėsite dviračiais, pasilepinsite SPA centro procedūromis, pasikaitinsite pirčių komplekse, išsimaudysite vidaus baseine ar jūroje. Taip pat Jūsų paslaugoms ištisus metus veikiantis restoranas, 2 konferencijų salės su visa reikiama įranga, talpi automobilių stovėjimo aikštelė. Paslaugus kolektyvas, jauki aplinka, puikus vaizdas į pušyną, ošianti jūra – visa tai Jūsų geros nuotaikos garantija!

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

SPA centras

„Palangos žuvėdros“ SPA – tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos, pasisemti energijos ir atgauti jėgas. Skirkite laiką sau ir sulaukite įspūdingų komplimentų iš šeimos narių ir draugų!

  • Pirčių kompleksas
  • Masažo kabinetas
  • Vandens procedūros
  • Kosmetologinis kabinetas
  • Gintaro akademija
Restoranas

„Palangos žuvėdros“ restoranas siūlo skanų ir kokybišką maistą, patiekalus visiems skoniams, ir platų gėrimų asortimentą. Tai puiki vieta organizuoti šeimynines šventes, dalykinius susitikimus, banketus, furšetus. Salė vienu metu talpina iki 200 dalyvių, o vasarą svečiai gali jaukiai vakaroti lauko terasoje beveik ant jūros kranto, apsuptoje pušų ir skambant laiko patikrintai gyvai muzikai. Paslaugus kolektyvas, jauki aplinka, puikus vaizdas į pušyną, ošianti jūra – visa tai Jūsų geros nuotaikos garantija.

Konferencijų centras

Viešbutyje „Palangos Žuvėdra“ Jūs galite organizuoti verslo susitikimus, konferencijas, pristatymus ir apmokymus. Dvi konferencijų salės vienu metu talpina iki 300 asmenų. Jūsų paslaugoms moderni garso ir vaizdo įranga, belaidis internetinis ryšys.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!