Viešbutis „Palangos vėtra“

„Palangos vėtra“ – pirmasis viešbutis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės ir svetingumo tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus interjeras, paslaugų įvairovė bei išskirtinis dėmesys kiekvienam. Viešbutis įsikūręs vienoje gražiausių vietų Palangoje – šalia Botanikos parko, unikalia gintaro kolekcija garsėjančių Tiškevičiaus rūmų ir vos kelios minutės iki smėlėto jūros kranto.

Šis viešbutis – puikus pasirinkimas ieškantiems SPA poilsio, poilsiaujant su šeima ar organizuojantiems verslo keliones.

Viešbutyje įrengta 30 erdvių skirtingos kategorijos numerių (vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai pagerinti, dviejų kambarių liuksai bei trijų kambarių apartamentai).

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Parvežimas iš oro uosto
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

SPA namai

SPA namai „Vėtra inspired by Femina Bona“ - SPA terapijos, atliekamos įvairią patirtį sukaupusių SPA specialisčių, lyg švelnios pajūrio vėjo glamonės, saulės bučiniai, tyras oro gurkšnis kūnui ir sielai. Čia gera, jauku, kaip namuose...

Mes Jums siūlome:

  • Veido ir kūno terapijas
  • Veido ir kūno masažus
  • SPA ritualus
  • CASMARA veido procedūros ir gydomosios terapijos (Naujiena!)
  • Japoniškas terapinis veido masažas "Kobido" (Naujiena!)
  • Aparatinės kosmetologijos procedūras (Naujiena!)
  • Aukštos kokybės produktus
  • Specialisčių konsultaciją prie arbatos puodelio
  • Baseino ir sukūrinės vonios malonumus
  • Dovanų kuponus

Akcijas - kiekvieną mėnesį Jūsų laukia specialūs pasiūlymai!

SPA namų „Vėtra inspired by Femina Bona“ tikslas: atpalaiduoti Jūsų kūną ir mintis, nuvyti nuovargį, suteikti energijos.

Nuolaidos viešbučio gyventojams: 10 % nuolaida visoms kūno ir veido terapijoms. Nuolaida nesumuojama, tad akcijiniams pasiūlymams netaikoma.

Lojalumo programa: Jei Jums patiko mūsų SPA namų aura, teikiamų paslaugų kokybė, kviečiame tapti mūsų SPA namų lojalumo programos dalyviu! Pasinaudokite papildoma nuolaida ar specialiais pasiūlymais. Daugiau informacijos Jums suteiks SPA terapeutės.

SPA namų darbo laikas: nuo 10:00 iki 20:00 val.

SPA procedūrų rezervacija: 8 460 53332, 8 610 27027

Restoranas

Pusryčiaudami, pietaudami, vakarieniaudami, vakarodami su taure vyno geros muzikos draugijoje ar tik užsukę išgerti puodelį gardžios kavos, galėsite pasimėgauti ne tik puikiais europietiškais patiekalais, bet ir akį glostančiu Palangos botanikos parko vaizdu.

Restoranas „Pelikanas“ garsėja puikiai surengtais oficialiais priėmimais, vakarėliais, banketais, muzikiniais vakarais, vestuvėmis ir kitomis šventėmis.

Vyno pasaulis toks platus ir įspūdingas. Pažinti jį pakviesime su „Furstenfass“ vynais, kuriuos įvertinti galėsite išskirtinai tik restorane „Pelikanas“. „Furstenfass“ išvertus reiškia „Kunigaikščio statinė“. Šis pavadinimas atkeliavo iš viduramžių, kai valstiečiai duoklę vietos kunigaikščiui mokėjo vynu – pildavo jį į daugiau kaip 64 tūkstančius litrų talpos statinę, kuri yra išsaugota iki šių dienų. „Furstenfass“ vynai yra sertifikuoti, pelnę ne vieną apdovanojimą.

Sveikos gyvensenos propaguotojams restoranas pasiūlys specialiai sudarytą Jing-Jang meniu, paremtą kūno ir sielos harmonijos principais, o meno mylėtojų akis džiugins nuolat keičiama fotografijų paroda..

Baseino ir pirčių kompleksas

Atsiplaiduokite, pamirškite rūpesčius ir atgaukite jėgas.

Jūsų kūnui ir sielai – sauna, turkiška pirtis, burbulinė vonia ir baseinas su povandenine masažine srove.

Viešbučio gyventojai kviečiami pirčių kompleksu naudotis nemokamai sekmadieniais-ketvirtadieniais nuo 18.00 - 20.00 val., penktadieniais-šeštadieniais nuo 18.00 - 22.00 val.(viešbučio administracija pasilieka teisę keisti laiką).

Treniruoklių salė

Propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą – treniruoklių salės paslaugos.

Konferencijos

Išsiskirkite iš kitų – surenkite savo verslo renginį, seminarą, mokymus Palangoje, prie Baltijos jūros.

„Palangos Vėtroje" dirbantys profesionalūs darbuotojai stengsis patenkinti visus Jūsų ar Jūsų svečių lūkesčius ir dės visas pastangas, kad užtikrintų renginių sėkmę.

padeka
2018-04-18 Laba diena, Dėkojame už malonų ir šiltą priėmimą, už suteiktą gerą poilsį, už rūpestį, už jaukumą! Visa tai kelia norą čia sugrįžti dar. Ačiū labai maloniam darbuotojam vešbučio ir restorano. Atskirai noriu padėkuoti Jūsų darbuotojui ( gaila , kad nežinau vardą - jaunas žmogus) , bet Jis taip šiltai ir gražiai organizavo mūsų atvykimą , kad norėsi padėkuoti Jam atskirai. Labai skanus maistas. Buvome nuo 16 iki 18 balandžio. Pagarbiai, Zoja Kulik