Viešbutis „Medūza“

Viešbutis „Medūza“ tai ramybės oazė, tik 150 m nuo jūros. Tiems, kuriem patinka jūros ošimas, pušų šlamesys, ramybė, jaukumas ir šviežus oras - visa tai gali rasti mūsų viešbutyje „Medūza“.     

Šis viešbutis – puikus pasirinkimas  poilsiaujant su šeima ar organizuojantiems verslo keliones.

Jūsų paslaugoms įrengti 25 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 50 svečių. Kambarių įvairovė: dviviečiai, liukso kambariai, apartamentai, suteiks Jums puikią galimybę rinktis. Dauguma kambarių yra į jūros pusę, keli kambariai su vaizdu į nuostabų pušyną. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, internetinis ryšys, palydovinė televizija, tiesioginis telefonas, minibaras. Klientų patogumui kai kurie kambariai parengti galimam sujungimui („connecting rooms“). Viešbutyje „Medūza“ sudarytos visos sąlygos neįgaliųjų priėmimui - specialiai tam pritaikyti kambariai, vonios patalpos. Visi kambariai su vaizdu į jūrą arba pušyną.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Baseinas
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Restoranas

Viešbučio restoranas su vaizdu į pušyną, vasaros terasa gali jums pasiūlyti viską – gausius pusryčius, prabangius pietus, romantišką vakarienę, puikų aptarnavimą.Restorane ruošiami pasaulyje pripažintos itališkos virtuvės patiekalai. Turime patirtį rengiant verslo pietus, furšetus, banketus, priėmimo vaišes, kokteilių vakarėlius, išvežamuosius furšetus. Klientui pageidaujant, paslaugus personalas patiekalus ir gėrimus pristatys į kambarius, viešbučio terasas.

Konferencijų salė

Viešbutyje yra moderni konferencijų salė,  talpinanti iki 60 žmonių, su oro paskirstymo sistema, aprūpinta visa reikalinga organizacine technika. Jūs galite pasirinkti įvairiausius teatro, salės, klasės, U – formos, E – formos, T – formos ar bet kokį kitą Jums tinkamiausią svečių ar dalyvių susodinimo variantą. 

Teniso kortai

Kas gali būti maloniau už  teniso žaidimą  gryname ore, pušų apsuptyje, girdint jūros ošimą.

  • Teniso kortų  nuomos įkainiai - 13 Eur/val.
  • Aikštelių noumai viešbučio gyventojams taikome 10% nuolaidą.
  • Raketės nuomos kaina - 6 Eur/val.
  • Kamuoliukų nuomos kaina - 3 Eur/dėžutė.
Krepšinio aikštelė

Krepšinio aikštelės nuomos įkainis:

  • Aikštelė(su kamuoliu) - 20,50 Eur / val.
  • Aikštelės kaina vienam asmeniui - 3 Eur/val.
  • Viešbučio gyventojams suteikiame 10% nuolaidą
Dviračiai

Puikūs dviračių takai, nuostabūs pajūrio vaizdai suteiks dar didesnį polėkį atostogoms. (Pietūs gamtoje - kodėl gi ne? Jums pageidaujant, galime suruošti kelioninį maisto lauknešėlį. Būtinas išankstinis užsakymas viešbučio registratūroje). 

Dviračių nuomos kaina:  

  • Suaugusiems - 2 Eur/val.
  • Vaikams iki 6 m - 1,80 Eur/val.
  • Dviračių nuoma visai dienai  (12 val.)  - 12 Eur.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!