Viešbutis „Kerpė“

Naujas, modernus viešbutis "Kerpė" *** PLIUS, įsikūręs pačiame Palangos centre, laukia Jūsų ... su geresne paslaugų kokybe negu tikitės trijų žvaigždučių viešbutyje.

Svečiams siūloma apsistoti 23 jaukiuose kambariuose, pasinaudoti nemokama automobilių stovėjimo aikštele, seminarams, verslo susitikimams, įvairioms šventėms bei renginiams pritaikyta 28 vietų konferencijų ir banketų sale.

Apsistokite viešbutyje „Kerpė" ir mėgaukitės individualiai reguliuojama oro kondicionavimo sistemos gaiva.

Bare-restorane galėsite įvertinti profesionalių virėjų pagamintus patiekalus, paragauti įvairių gėrimų, pasimėgauti maloniu ir šiltu aptarnavimu.

Atsipūskite sūkurinėje vonioje ar turkiškoje pirtyje, pasilepinkite masažais. Viešbutyje taip pat teikiamos dviračių ir automobilių nuomos paslaugos, garaže įrengta dviračių saugykla.

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Parvežimas iš oro uosto
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

Restoranas

Originalaus restorano jaukumas traukia tiek viešbučio svečius, tiek atsitiktinai užklydusius lankytojus. Čia Jūsų laukia profesionalių virėjų pagaminti gardūs, švieži, suderinti europietiški patiekalai, gėrimų įvairovė bei geras, malonus ir šiltas aptarnavimas ramioje aplinkoje.

Mes Jums galime padėti surengti gimtadienio ar vestuvių šventes, iškilmingus pietus, furšetą. Bare – restorane yra 96 vietos, iš jų 32 vietos – lauko terasoje. Banketinė salė – 28 vietų, furšetui  – 40 vietų.


Norėdami užsisakyti renginį mūsų restorane ar nusipirkti dovanų kuponą paskambinkite mums telefonu:

Restorano „Barcode“ tel. +370 60100622 arba rašykite elektroniniu paštu: barkodas16@gmail.com

Daugiau informacijos: spausti čia

SPA centras

Žmogus, tai gamtos kūdikis - kas jei ne motina žino kas geriausia jos vaikui. SPA procedūros apjungtos vandens filosofija, leis Jums atgauti jėgas ir pajusti seniai pamirštą ramybę, jaukumą ir vidinę harmoniją.

Banketų ir konferencijų salės

Mūsų darbuotojai pasirūpins, kad galėtumėte ne tik smagiai pailsėti, bet ir rimtai padirbėti. Pasinaudokite 28 vietų konferencijų sale seminarams, verslo susitikimams bei konferencijoms. Salėje yra ekranas, rašymo lenta, o multimediją išnuomuosime. 

Kad Jūsų darbinė veikla nebūtų sutrikdyta, galite iš anksto užsisakyti verslo pietus ir nakvynę.

Ruošiame banketus, furšetus, gimtadienius, kitas Jūsų šventes iki 30 žmonių atskiroje restorano salėje, furšetinį vakarą iki 60 žmonių viešbučio restorane.

Paslaugos dviratininkams

Viešbutis pritaikytas dviračių turizmo entuziastams
Poilsiautojams siūlome išbandyti naujai įrengtą pajūrio dviračių trasą link Klaipėdos ir Šventosios, kuria keliaudami patirsite tikrąjį pajūrio grožį, kraštovaizdžio įspūdžiai neišblės ilgai.

Dviratininkams teikiamos paslaugos:

  • Dviračių nuoma;
  • Dviračių saugojimo vieta;
  • Daiktų saugojimo patalpa;
  • Rūbų skalbimo ir lyginimo paslaugos.
Žirgai

Jodinėjimas žirgais, pasivažinėjimas karieta, vaikams jodinėjimas bei pasivažinėjimas su poni arkliukais.

Vertinimas
2018-09-29 Nuostabi vieta poilsiui. Sakau iš savo pastovios patirties