Pajūrio svečių namai įsikūrę vienoje gražiausių Palangos vietų – šalia senojo Birutės parko. Iki jūros - vos šimtas metrų. Už trijų šimtų metrų – miesto centras tiems, kas pasiilgo pramogų ar šventės. Puikios architektūros pastatas, elegantiški modernūs baldai, terasos ir supanti gamta sukurs kamerinę aplinką bei harmoniją su gamta.

Svečių namų interjere vyrauja ramios pastelinės spalvos. Itališki šviestuvai ir lengvo audinio užuolaidos sukuria laisvės ir grakštumo pojūtį. Pagal individualų projektą pagaminti tamsaus ir balinto ąžuolo baldai suteikia interjerui modernų minimalistinį stilių. Panoraminiai langai leidžia grožėtis puikiais gamtos vaizdais už lango. Miegamuosiuose kambariuose specialūs patogūs čiužiniai ir natūralaus pluošto patalynė – Jūsų ramiam poilsiui. Kiekviename žingsnyje mes kuriame koncepciją – namai prie jūros. Elegantiška ir stilinga aplinka, šiltos interjero detalės, malonus aptarnavimas, gamtos artumas - visa tai sukuria jaukią namų aplinką.

MŪSŲ SVEČIAMS NEMOKAMI DVIRAČIAI!

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Pirtis
TV
Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Parvežimas iš oro uosto

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Mini SPA

Pasimėgaukite mūsų svečių namuose įrengtu mini SPA – sauna su poilsio kambariu. SPA procedūros – puiki priemonė atgauti jėgas ir vidinę harmoniją. Sauna, pripildyta švelnaus medžio aromato bei karštų nuo akmens kylančių garų – puikus būdas atsipalaiduoti nuo streso, raumenų įtampos ir skausmo.

Hidroterapija – įrengtas lietaus efekto šalto vandens dušas – grūdina, suteikia energiją bei žvalią nuotaiką.

Svečių patogumui:
- poilsio kambarys, TV ir DVD grotuvas, filmukai vaikams;
- itališko dizaino gultai poilsiui po saunos;
- stalo žaidimai.

Svečiams pageidaujant:
- profesionalus masažas;
- gaivinantys gėrimai, vaisių vaza.

Linkime malonių akimirkų.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!