Palangos kempingas Compensa

Palangos Kempingas įsikūręs Pajūrio regioninio parko teritorijoje 600 metrų atstumu nuo jūros, 11 km atstumu nuo Palangos oro uosto, 21 km nuo Klaipėdos jūrų uosto, 5.3 km atstumu nuo Palangos centro, apie 20 km atstumu nuo Klaipėdos. Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir patrauklus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais

Kempingo teritoriją sudaro 59189 m2 sklypas. Jame galima apsigyventi palapinėse, nameliuose ant ratų (kemperiuose), poilsio nameliuose ar viešbutyje. Apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse galės pasinaudoti maisto gaminimo, sanitarinėmis higieninėmis patalpomis bei savitarnos skalbykla.

Teritorija apsupta pajūrio miško, su daugybe želdynų pačioje teritorijoje ir šalia jos.

Visa kempingo teritorija sutvarkyta, aptverta, apšviesta, joje esantys keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korėtomis trinkelėmis. Vietos, skirtos palapinėms ir automobiliams – veja su drenuojančiu žvyro/skaldos pasluoksniu, visa kita teritorija – veja.

Apsistojusieji labai gražioje vietoje – pajūrio regioniniame parke, lankytojai galės ne tik patogiai pernakvoti, bet ir puikiai praleisti laiką.

Pastatai ir statiniai

  • įvažiavimo – išvažiavimo postas,
  • du maisto gaminimo pastatai,
  • du sanitariniai-higieniniai pastatai,
  • dvi pavėsinės,
  • dvi krepšinio aikštelės,
  • dvi teniso aikštelės,
  • kiti inžineriniai statiniai – aikštelės.

Puiki vieta

Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir patrauklus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.

Poilsiautojus turėtų sudominti ne tik paplūdimys – netoliese yra senoji laivų gelbėjimo stotis (XIX a. pabaiga), poilsiavietė, paplūdimys, apžvalgos aikštelė. Išskirtinumo kraštovaizdžiui suteikia moreninis kyšulys į jūrą, į pietus nuo Nemirsetos esantis Pajūrio regioninis parkas, Nemirsetos kraštovaizdžio draustinis bei neseniai įrengtas dviračių takas, kuriuo patogiai ir greitai pasiekiamas Palangos miesto centras, Šventoji, Karklė, Klaipėdos miestas, o iš jo – Kuršių Nerija.

Apgyvendinimo paslaugos: Viešbučio standartiniai kambariai, poilsiniai keturviečiai/penkiaviečiai nameliai, ištaigingos vilos (6-8 asm.), moduliniai nameliai su vaizdu į mišką, hostelis, hostelis-traukinio vagonas, kemperių ir prikabinamų namlių vietos bei palapinių vietos. Kempingas teikia ir maitinimo paslaugas.

Hostelis-traukinio vagonas: Nakvynė tikro traukinio kupe. Miegamasis vagonas sukelia smagius prisiminimus ir puikiai tinka norintiems patirti nuotykius. Vienoje kupe gali apsigyventi keturi asmenys. Lovos kaina 14 Eur/suagusiam žmogui.

Moduliniai nameliai su vaizdu į mišką: Puikiai tiks tiems, kas nori praleisti romantiškas atostogas. Namelyje įrengta siena-langas, pro kurį matosi regioninio parko miško grožis. Namelyje rasite miegamąjį su dvigule lova bei vonios kambarį.

Patogumai

Dviračių nuoma
Sporto inv. nuoma
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Pirtis
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Maitinimas
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Restoranas / kavinė
poilsis
2018-09-10 Puiki vieta poilsiui. Tvarkinga aplinka, švarus kambariai, draugiškas personalas, skanus maistas. Viskas tiesiog SUPER. Aukščiausio komforto oaze. Džiugiuna kad Lietuvoje yra tokia vieta į kurią norisi sugrįžti...
Проживание
2018-06-14 Отдыхали в этом кемпинге 2 раза. Первый год (2016) было все хорошо,территория чистая,в туалетных комнатах все чисто и убрано,уважительное отношение сотрудников к посетителям. Все вопросы решались быстро и качественно,без проблем. В прошлом году, к сожалению, от данного кемпинга остались отрицательные воспоминания: грязные туалеты, пьяные компании, проверяющие по ночам свои вокальные данные и наплевательское отношение сотрудников к беспорядку. В этом году не будем экспериментировать со своим отдыхом, т. к. цена за проживание не соответствует качеству услуг.
Wi-fi
2018-05-18 Galetu buti geresnis Wi-fi internetas, veikia tik netoliese baro