Boutique Hotel Smilčių Vilos

Paprastas, tačiau prabangus, modernus bei klasikinis, įsimintinas ir įspūdingas viešbutis Palangoje „Smilčių vilos“ įkurtas 2008 m. unikalioje vakarinėje miesto dalyje. Viešbutis buvo pastatytas ir įrengtas panaudojant pačius šiuolaikiškiausius architektūrinius sprendimus, medžiagas, pasitelkiant talentingiausius architektus, dailininkus, dizainerius.
„Smilčių vilą“ kūrėme tokią, kad ji įneštų neišdildomų įspūdžių į Jūsų kasdieninį gyvenimą, kad Jūsų pasirinktas poilsis Palangoje taptų ilgalaikiu ir smagiu prisiminimu grįžus namo.

Dailininkas Rytas Jurgelis specialiai „Smilčių vilai“ sukūrė paveikslų kolekciją, kuri puošia kiekvieną viešbučio patalpą.
Tikimės, kad viešbučio išskirtinis eksterjeras, unikalus dizainas, pastelinės spalvos, estetinės aplinkos kilnumas bei malonios smulkmenos, kurias esame Jums paruošę, nutolins Jus nuo rutinos ir kasdienių rūpesčių.

Viešbutyje „Boutique Hotel Smilčių Vilos“ iš viso įrengti 16 erdvūs apartamentai, kuriuose yra įrengtos virtuvės, yra balkonai ir atskiri išėjimai į kiemą. Pirmo aukšto apartamentuose yra įrengtos terasos ir uždari kiemai, antro aukšto apartamentuose – balkonai.

Viešbutyje galite užsisakyti dvivietį numerį, dvivietį numerį su terasa, prabangius vieno miegamojo šeimyninius apartamentus su balkonu, prabangius vieno miegamojo šeimyninius apartamentus su terasa, dvivietį numerį su galimybe naudotis spa, prabangų liukso numerį su kiemeliu, prabangius dviejų miegamųjų apartamentus ir šeimyninį numerį su galimybe naudotis spa.

Patogumai

Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

SPA baseinas

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!