Vilija in Jazz

Vilija in Jazz

Vasario 25 dieną, 19 val. Palangos kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga).

Vilija in Jazz

Talentinga, charizmatiška, puikiai įvaldžiusi įvairius muzikos stilius Vilija Matačiūnaitė klausytojams pristato išskirtinę, vos per kelis koncertus pripažinimą spėjusią pelnyti džiazo amplua programą! Pilna salė klausytojų bei audringi plojimai, nuoširdžios šypsenos ir padėkos žodžiai neleidžia suklysti, kad premjerinis džiazas buvo tikrai vaiskus, o Viliją lydėjęs nerimas dėl pasirodymo išskirtinai džiazo stilistikos programoje liko užmarštyje. Projekto startas pažymėtas didele sėkme.

Programoje – energingas džiazas, subtilus bliuzas, originalios dainų interpretacijos su krisleliu lietuviško prieskonio. Atlikėja nesutinka, jog džiaze groja tik merginos, todėl jėgas vienija su scenos virtuozais Andrej Polevikov (fortepijonas) ir Mindaugu Vadokliu (trimitas/Flugelhornas).

 • 2017-02-25  nuo 19:00
2017-02-25 19:00 2017-02-25 19:00 Europe/Vilnius Vilija in Jazz Vasario 25 dieną, 19 val. Palangos kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga). Vilija in Jazz Talentinga, charizmatiška, puikiai įvaldžiusi įvairius muzikos stilius Vilija Matačiūnaitė klausytojams pristato išskirtinę, vos per kelis koncertus pripažinimą spėjusią pelnyti džiazo amplua programą! Pilna... --- http://www.palangatic.lt/renginys/vilija-in-jazz/date-20170225/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
 • Kaina: 15.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
  Vaikai nemokamai neįleidžiami.
  Trukmė: 2 val. 
  Nuolaidos: netaikomos

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Daugiau informacijos