Vera Brezhneva „Numeris 1“

Vera Brezhneva „Numeris 1“

Vera Brežneva vasarą surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje

Liepos 15 –ąją Palangos koncertų salėje vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs seksualioji Rusijos ir Ukrainos dainininkė, televizijos laidų vedėja ir aktorė Vera Brežneva.

Buvusi merginų grupės „Via Gra“ narė į Palangą atvyks su naujausiu koncertiniu turu „Numeris 1“. Šioje koncertinėje programoje susirinkę žiūrovai išgirs mėgstamus kūrinius iš didelio pasisekimo sulaukusių albumų „Meilė išgelbės pasaulį“ bei „Ververa“.

Seksualiausios bei stilingiausios Rusijos ir pramogų verslo moters bei geriausios TV vedėjos titulus užsitarnavusi Vera Brežneva viešumoje yra vertinama ne tik už muzikinę karjerą ar grožį, bet ir už nuoširdumą, atvirumą, paprastumą. Dviejų mergaičių mama savo energiją atiduoda ne tik savo šeimai ir klausytojams, bet ir eiliniams žmonėms, kuriems reikia įvairios pagalbos. Už labdaringą veiklą dainininkė buvo apdovanota garbingu III laipsnio kunigaikštienės Olgos ordinu ir visuomenėje dažnai yra vadinama geros valios ambasadore.

Koncerte žiūrovų laukia įvairių amžiaus atstovų širdis užkariavę hitai, o taip pat ir naujausios dainos. V. Brežnevos kūryba pasižymi išskirtine ekspresija, lengvumu bei sėkme, kuri lydi atlikėjos karjerą visose srityse prie kurių ji prisiliečia. Dainininkė yra pasiryžusi pavergti visų širdis ir suteikti nepamirštamų emocijų.

 • 2017-07-15  nuo 20:00
2017-07-15 20:00 2017-07-15 20:00 Europe/Vilnius Vera Brezhneva „Numeris 1“ Vera Brežneva vasarą surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje Liepos 15 –ąją Palangos koncertų salėje vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs seksualioji Rusijos ir Ukrainos dainininkė, televizijos laidų vedėja ir aktorė Vera Brežneva. Buvusi merginų grupės „Via Gra“ narė į Palangą atvyks su naujausiu koncertiniu... --- http://www.palangatic.lt/renginys/vera-brezhneva-numeris-1/date-20170715/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
 • Kaina: 25.00 - 65.00
 • Daugiau informacijos

  Pagrindinė renginio informacija

  Nuolaidos: netaikomos

  Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

  Renginio trukmė: 2 val.

  Organizatorius: UAB RMV

   

  Svarbi informacija

  Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose ir visuose PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu

  Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu

  Bilietams yra taikomi mokesčiai

  Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami

  Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)