Tarptautinės lenktynės „Eneos 1006 km“

Tarptautinės lenktynės „Eneos 1006 km“

Liepos 20 – 22 dienomis Palangoje vyks didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje - ENEOS 1006 km lenktynės.
Šioje greičio ir azarto fiestoje dalyvauja gausybė sportininkų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir, žinoma, Lietuvos.

Renginys pritraukia šimtatūkstantinę žiūrovų minią, o lenktynių transliaciją stebi bemaž milijoninė žiūrovų auditorija.

ENEOS 1006 km lenktynės unikalios savo programa, kadangi nuo ketvirtadienio prasidėjęs renginys tęsiasi iki pat šeštadienio vakaro.
Jau varžybų atidarymas Palangos centre, Vytauto g., kur kartu vyksta ir super sprint lenktynės, pritraukia tūkstančius žiūrovų. Iš karto po atidarymo veiksmas keliasi į trasą Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje.
Ketvirtadienį jūs išvysite „Porsche“ klubo parodomuosius važiavimus, ENEOS 1006 km lenktynių bei drifto treniruotes, drago lenktynes. Penktadienį – mechanikų bėgimo lenktynes, ENEOS 1006 km lenktynių kvalifikaciją, drifto čempionatą. Šeštadienį jūsų lauks ENEOS 1006 km lenktynių startas. Šių metų naujovė - Danijos žiedinių lenktynių čempionatas per ENEOS 1006 km lenktynes!

PITWALK

Kas tai yra: tai puikus būdas iš arčiau pamatyti lenktynes ir pajusti jų atmosferą. Visi įsigiję specialius bilietus galės įeiti į „pit“ zoną, kur sportininkai ruošiasi lenktynėms. Iš čia sportiniai automobiliai išvažiuoja į trasą. Tik čia galima iš labai arti pajusti lenktynių atmosferą, pamatyti, ką komandos veikia paskutinėmis minutėmis prieš išvažiuojant į trasą, kaip lenktynininkai ir jų komandos ruošiasi varžyboms, pajausti lenktynių jaudulį, iš labai arti pamatyti automobilius.

Veiksmas: liepos 20 d. 13:20-13:50 ir liepos 21 d. 13:20-13:50

Trukmė: 20-25 min

Numatomas žmonių skaičius: iki 50

PITWALK vieta: likus 15 min. iki pradžios renginio darbuotojas su specialia lentela lauks PITWALK bilietus įsigijusių asmenų prie įvažiavimo į trasą ant šalia esančios pievelės. (tikslią vietą žiūrėti žemiau).  Po vaikštynių apsaugos darbuotojai gražiai paprašo visų palikti „pitlane“.

* įsigiję bilietą į Pitwalk su šiuo bilietu taip pat pateksite ir į šeštadienio Gridwalk.

- - - - -
GRIDWALK

Kas tai yra: geriausia galimybė pamatyti iš arti visus lenktynių dalyvius prieš pat startą išsirikiavusius lenktynių trasoje prie starto linijos. Tai vienintelis būdas pamatyti tikrą priešstartinį jaudulį ir visus automobilius, komandas, mechanikus ir lenktynininkus besiruošiančius lenktynių startui, pasivaikščioti tarp jų, pakalbinti lenktynių dalyvius, paliesti automobilius, nusifotografuoti su jais.

Veiksmas: liepos 22 d. 11:20-11:50

Trukmė: 30 min

Numatomas žmonių skaičius: iki 300

GRIDWALK vieta: likus 15 min. Iki pradžios renginio darbuotojas su specialia lentele laukia „gridwalk“ ir pitwalk“ bilietus įsigijusių asmenų prie įvažiavimo į trasą. (tikslią vietą žiūrėti žemiau).


Siūlome lenktynes stebėti VIP klube.

VIP bilietas Jums suteikia:
- patekimą į atskirą VIP zoną bei VIP klubą, kuris užtikrina geresnį lenktynių matomumą (transliacija TV ekranuose).

- nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje palikę savo automobilį, VIP shuttle automobiliu  būsite nuvežti iki  lenktynių VIP zonos;  renginio metu ar pasibaigus jam tokiu pat būdu galėsite grįžti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis.

- šiais metais su VIP bilietu į lenktynes VIP shuttle automobiliu taip pat galėsite patekti ir nuo Palangos centro, Kretingos g.

- patekimą į šeštadienio Grid Walk, kur Jūs iš arti galėsite pamatyti visus lenktynių dalyvius prieš startą išsirikiavusius lenktynių trasoje prie starto linijos. Tai vienintelis būdas pamatyti tikrą priešstartinį jaudulį ir visus automobilius, komandas, mechanikus ir lenktynininkus besiruošiančius lenktynių startui.

- Su VIP bilietu jūs taip pat patenkate visas 3 renginio dienas į bendrą renginio teritoriją, todėl nebereikia pirkti papildomų bilietų.


Svarbu: Bilietas galioja visas 3 renginio dienas.
Pateikus šį bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimą.
Leidimų išdavimo vietos:
Aikštelė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje bei vienintelė automobilių parkavimo vieta.
Kretingos g. (prie senosios autobusų stoties), tik leidimų išdavimas.


Leidžiamos zonos:
VIP zona, pramogų/koncertų zona, Paddock zona

Zonos į kurias nepatenkama:
Pitlane zona.

VIP bilietus galite įsigyti ČIA

Daugiau informacijos: www.racing.lt

 

  • Liepos 19 - 22
  • Kaina: 7.00 - 75.00
Daugiau informacijos