R. Difartas ir A. Difartė: „Gražiausi duetai“ (kartu su L. Žilinskaite - kanklės, R. Vaicekauskiene - smuikas)

R. Difartas ir A. Difartė: „Gražiausi duetai“ (kartu su L. Žilinskaite - kanklės, R. Vaicekauskiene - smuikas)

Akustinis koncertas, kokio Lietuvoje dar nebuvo!

„Muzika, suradusi mus“ (Gražiausi visų laikų populiariosios muzikos duetai, atliekami pritariant kanklėms, smuikui ir gitarai)

Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas, išleidęs tris studijinius albumus bei vieną DVD, praėjusiais metais sėkmingai surengęs daugiau nei dešimtį projekto „Joe Cocker‘io legenda“ koncertų bei autorinių dainų koncertinį turą „Malda žemei“, šiuos metus pasitinka su naujomis muzikinėmis idėjomis!
Kartu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, pristato naują akustinę programą, pavadintą „Muzika, suradusi mus“, kurioje bus atlikti naujai aranžuoti, gražiausi pasauliniai visų laikų populiariosios muzikos duetai bei autorinės Ramūno dainos.
Projekto unikalumas tas, jog dainos bus atliekamos pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara.
Idėja gimė klaidžiojant interneto platybėmis, kai akis patraukė dvi jaunos, talentingos seserys – Rasa Vaicekauskienė ir Lina Žilinskaitė, grojančios duetu – kanklėmis ir smuiku. Sužavėjo merginų muzikalumas ir instrumentų valdymo profesionalumas.
Seserys kartu muzikuoja jau šešerius metus. Jų scena – nuo miesto gatvės iki koncertų scenos, klausytojas – tiek nerūpestingas praeivis, tiek užkietėjęs muzikos mylėtojas. Vienijanti  meilė muzikai leidžia sujungti iš pirmo žvilgsnio kardinaliai skirtingus instrumentus, įvairių žanrų ir laikmečių kūrinius, muzikos stilius į darnų kanklių ir smuiko duetą, kurį viena klausytoja taikliai įvardijo  kaip neįkyrią meistrystę.
Klausytojai programoje išgirs gražiausius, laiko patikrintus pop-rock muzikos hitus: „The Beatles“, Sting, B. Adams, R. Stewart, C. Lauper, B. Raitt, E. Clapton, Adele, E. Cassidy, U2 bei kitų. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu. Programą papildys ir romantiškos atlikėjo R. Difarto autorinės dainos, kurios suskambės naujai!

Jūs tiesiog turite tai išgirsti gyvai!

R. Difartas – vokalas, gitara
A. Difartė – vokalas
L. Žilinskaitė – kanklės
R. Vaicekauskienė - smuikas

 • 2017-05-06  nuo 19:00
2017-05-06 19:00 2017-05-06 19:00 Europe/Vilnius R. Difartas ir A. Difartė: „Gražiausi duetai“ (kartu su L. Žilinskaite - kanklės, R. Vaicekauskiene - smuikas) Akustinis koncertas, kokio Lietuvoje dar nebuvo! „Muzika, suradusi mus“ (Gražiausi visų laikų populiariosios muzikos duetai, atliekami pritariant kanklėms, smuikui ir gitarai) Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas, išleidęs tris studijinius... --- http://www.palangatic.lt/renginys/r-difartas-ir-a-difarte-graziausi-duetai-kartu-su-l-zilinskaite-kankles-r-vaicekauskiene-smuikas/date-20170506/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
 • Kaina: 11.80 - 13.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
  Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Nuolaidos:
  - 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.