Ispaniška fiesta

Ispaniška fiesta

Kas nenorėtų šaltais lietuviškos žiemos vakarais nors svajonėse persikelti į saulės nutviekstą, karštu temperamentu alsuojančią, mandarinais kvepiančią Ispaniją?   Profesionalių atlikėjų grupė padės Jums tai įgyvendinti.

Meilės dainos, gitaros aimanos, siautulingas flamenko ir kastanječių tarškesys. Visa tai, suvieniję dramą, muziką ir šokį jums dovanos Zita Martinavičiūtė,  Algimantas Pauliukevičius, Liucija Puidokaitė, Virgilija Kirnaitė, Irena Žilinskienė.

Taigi, "Ispaniška fiesta"- tai ne tik meilės istorijos, aistringi šokiai, ilgesingas dainavimas, giliausi jausmai, svaigulio akimirkos, prarastos meilės, drąsūs toreadorai ir aistringos čigonės. Tai puiki progą susipažinti su labiausiai pasaulyje skaitomo ir verčiamo ispanų poeto ir dramaturgo Federiko Garsijos Lorkos kūryba.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

 • Vasario 17 d.  nuo 19:00
2017-02-17 19:00 2017-02-17 19:00 Europe/Vilnius Ispaniška fiesta Kas nenorėtų šaltais lietuviškos žiemos vakarais nors svajonėse persikelti į saulės nutviekstą, karštu temperamentu alsuojančią, mandarinais kvepiančią Ispaniją?   Profesionalių atlikėjų grupė padės Jums tai įgyvendinti. Meilės dainos, gitaros aimanos, siautulingas flamenko ir kastanječių tarškesys.... --- http://www.palangatic.lt/renginys/ispaniska-fiesta/date-20170217/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
 • Kaina: 10.00 - 13.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 18:30
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
  Trukmė: 2 val. 
  Pertraukos: 1
  Nuolaidos:
  - 10% studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.