2 veiksmų miuziklas „Velnio nuotaka“

2 veiksmų miuziklas „Velnio nuotaka“

2 veiksmų miuziklas

 • Dirigentas Martynas Staškus
 • Režisierius Kęstutis Jakštas
 • Dailininkė Kotryna Daujotaitė
 • Choreografas Agris Danilevičs
 • Chormeisteris Vladimiras Konstantinovas

„Velnio nuotaka“ – kūrinys, paženklintas lietuviško meninio ilgaamžiškumo bei universalumo praba. Ne vienos kartos žiūrovų mėgstama muzikinė drobė, rodos, nepasiduoda laiko tėkmei. Amžina gėrio ir blogio kova, tragikomiškos miuziklo herojų laimės paieškos, įpintos į melodingą ir jausmingą V. Ganelino muzikinę kompoziciją, jaudina ir kviečia dar ir dar kartą panirti į mitologizuotą „Velnio nuotakos“ miražą.

Kartą Rojuje, Aukščiausiajam prisnūdus nuo saldžių choralų, angelai ima maištauti. Atsipeikėjęs, jis rūsčiais žaibais išsvaido nepaklusniuosius. Vienas jų – Pinčiukas – išmestas iš Rojaus atsiduria senyvo malūnininko Baltaragio kūdroje. Žmogus ir nelabasis sudaro sandėrį: malūno sparnai suksis net be vėjo, į namus ateis Baltaragio geista Marcelė, bet tai, ko Baltaragis dar neturi, priklausys Pinčiukui. Marcelė gimdydama miršta, o jos duktė Jurga išauga gražuole, pamilsta... Tačiau visai ne Pinčiuką, o šaunų berną Girdvainį.

Deja, netrukus Jurgai tenka nusivilti ir pripažinti, kad Girdvainiui labiau rūpi ne ji, o išpuoselėti arkliai, kuriuos netikėtai pavogė Pinčiuko pasamdytas arkliavagis Raupys. Palikęs Jurgą ir viską pasaulyje pamiršęs, Girdvainis išbėga ieškoti savo mylimų arklių, kurių neradęs – išprotėja. Sielvartaujanti Jurga suserga. Vieną vakarą pamačiusi nusiminusį Girdvainio atvaizdą lange, ji išbėga į lauką ir, sekdama paskui jo tolstantį šešėlį, nuskęsta ežere.

Štai tokia užburianti kūrinio herojų istorija, jų jausmų jėga ir grožis, išraiškingos ir įsimintinos miuziklo melodinės linijos – tai elementai, kurie ir šiandien verčia prisiminti, dar kartą pamatyti ir išgirsti legendinę „Velnio nuotaką“.

 • 2017-02-18  nuo 19:00
2017-02-18 19:00 2017-02-18 19:00 Europe/Vilnius 2 veiksmų miuziklas „Velnio nuotaka“ 2 veiksmų miuziklas Dirigentas Martynas Staškus Režisierius Kęstutis Jakštas Dailininkė Kotryna Daujotaitė Choreografas Agris Danilevičs Chormeisteris Vladimiras Konstantinovas „Velnio nuotaka“ – kūrinys, paženklintas lietuviško meninio ilgaamžiškumo bei... --- http://www.palangatic.lt/renginys/2-veiksmu-miuziklas-velnio-nuotaka/date-20170218/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras teatras@klaipedosmuzikinis.lt
 • Kaina: 13.00 - 30.00
 • Daugiau informacijos

  Renginio trukmė: 2 val. 50 min., 1 pertrauka.

  Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

   

  Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

  Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

  Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras.

  Daugiau informacijos: www.klaipedosmuzikinis.lt

  Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Daugiau informacijos