Dviračių, velomobilių, motorolerių, elektromobilių nuoma

Dviračių nuoma

Pavargote gulėti paplūdimyje? Norite pajudėti? Išsinuomokite dviratį ir išbandykite vieną iš daugelio Palangos dviračių takų bei maršrutų.
Važinėti dviračiais Palangoje itin malonu – jūs turėsite galimybę ne tik pasigrožėti lankytinais objektais, bet ir pasimėgauti nuostabia pajūrio gamta.

Velomobilių nuoma

Nedrįstate važiuoti dviračiu? O gal norite smagiai praleisti laiką kartu su visa šeima ar draugų būriu? Jums puikiausiai tiks velomobilis –  triratė arba keturratė minama transporto priemonė, kuria vienu metu gali važiuoti iki šešių įvairaus amžiaus žmonių. Velomobiliu, kaip ir dviračiu, galite važiuoti dviračių takais ir gatvėmis.
Išsirinkti galėsite labiausiai Jums tinkantį velomobilį: vienvietį, dvivietį su specialia sėdyne vaikams, keturvietį arba velomobilį- traukinuką, kuriuo gali važiuoti trys vaikai ir keturi suaugę žmonės.

Motorolerių nuoma

Mėgstantiems klasiką ir vertinantiems išskirtinumą siūloma motorolerių nuoma. Jais smagu važinėti tiek jaunam, tiek pagyvenusiam – tiesiog sėskite ant motorolerio ir leiskite pajūrio vėjui kedenti plaukus.

Eleketromobilių nuoma

Jei norite atsipalaiduoti ir riedėdami ilsėtis, tuomet jums tinkamiausia ekologiška transporto priemonė – elektromobilis.
Nedideliu elektra įkrautais akumuliatoriais varomu atviru traukinuku gali važiuoti net iki 13 suaugusių žmonių. Elektromobiliu galėsite važiuoti ne tik miesto gatvėmis,  bet ir dviračių takais- jums tereikia  patogiai įsitaisyti ir gėrėtis kurorto kraštovaizdžiu.

Dviračių ir velomobilių nuomos punktai:

  • Palangoje: J. Basanavičiaus g. 33 / Birutės al. 32; Vytauto g. 86; Vytauto g. 74; Vytauto g. 64; Vytauto g. 42-4 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 29
  • Šventojoje: Šventosios g. 1 (centras); Jūros g. 30 (prie kavinės „Žirnis“); Jūros g. 78 („Auksinės kopos“).

Motorolerių nuomos punktai:

  • Palangoje: Vytauto g. 86.
  • Šventojoje: Šventosios g. 1.

 

Facebook: Kurortų pramogos

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!