Apie mus

Apsilankykite Palangos turizmo informacijos centre

Vytauto ir Kretingos gatvių sankirtoje įsikūręs Palangos turizmo informacijos centras – vieta, kur miesto svečiai gali gauti visą juos dominančią informaciją apie Palangos kurortą ir jo lankytinas vietas: muziejus, parodas bei koncertų sales, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, pramogų centrus, turistines firmas. Čia taip pat galite sužinoti apie organizuojamas keliones, apgyvendinimo kainas, automobilių nuomą, parodas, koncertus.

Kad Jūsų atostogos Palangoje būtų ne tik malonios, bet ir turiningos, Turizmo informacijos centro specialistai organizuoja grupines ir individualias ekskursijas po Lietuvą. Taip pat siūlomos gido paslaugas (lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, ir lenkų kalbomis), viešbučių numerių rezervacija, maitinimo užsakymas. Tarpininkaujama dėl autobusų ir automobilių nuomos.

Norintieji iš Palangos parvežti lauktuvių namuose likusiems artimiesiems, taip pat laukiami Turizmo informacijos centre – čia galima įsigyti suvenyrų, atvirukų, informacinių leidinių.

Palangos turizmo informacijos centro logotipas

 

Bį Palangos turizmo informacijos centras

Įm. kodas: 124720961

Ne PVM mokėtojas

Vytauto g. 94, LT-00132 Palanga

Tel. +370 460 48811

El. paštas: info@palangatic.lt

www.palangatic.lt

 

Darbo laikas:

Rugsėjo 1 d. - birželio 24 d.:

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Be pietų pertraukos.

Šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.

Birželio 27 d. – rugpjūčio 31 d.:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 19 val., šeštadieniais nuo 10 val. iki 16 val., sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Be pietų pertraukos.

***

Filialas Šventojoje (vasaros sezono metu)
Šventosios g. 1, Šventoji
Tel. 8 460 53249

Darbo laikas (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):

Antradieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 18 val., šeštadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Pirmadieniais ir sekmadienis nedirba. Pietų pertrauka: nuo 13 val. iki 13.30 val.